Oferta

MAKIJAŻ

Makijaż pomaga wyeksponować urodę, podkreślić jej subtelność, zamaskować niedoskonałości cery. W pewnym stopniu, makijaż także wyraża osobowość. Makijaż to sztuka, która odkrywa zalety twarzy i stara się wydobyć na światło dzienne jej indywidualne piękno.
Pracuję na kosmetykach: KRYOLAN, M.A.C, BOBBY BROWN, SMASH BOX, MAKE UP FOR EVER, KAT VON D

BROWN DESIGN 

  • Stylizacja brwi opiera się na mierzeniu brwi, hennie NOUVEAU LASHES utrzymującej się do 6 tygodni, regulacji, trymowaniu, masażu oraz malowaniu brwi.

LIFTIN RZĘS LVL NOUVEAU LASHES

Piękna oprawa oczu to podstawa makijażu, a rozwiązanie, które proponuje Nouveau Lashes sprawia, że spojrzenie jest zawsze na pierwszym planie. Ta wyjątkowa metoda poprawiająca kondycję rzęs daje efekt ekstremalnie czarnych, podkręconych, wizualnie zagęszczonych i nawilżonych rzęs.

TAGI: zakupy Bytom, analiza kolorystyczna Katowice, typ sylwet, Siemianowice Śląskie

 

NAUKA MAKIJAŻU

Prawidłowo wykonany makijaż eksponuje najpiękniejsze części twarzy i koryguje niedoskonałości. Jednak jego wykonanie to prawdziwa sztuka. Bez odpowiednich instrukcji nie uzyska się prawidłowego efektu.
Poinstruuję, jak powinnaś wyregulować brwi, aby pasowały do twojej twarzy;  wskażę, które kolory wybrać, aby dobrze pomalować oczy; doradzę czym malować usta, aby były jeszcze piękniejsze; czym się sugerować przy doborze podkładu i jak go dobrze nałożyć; a także jak prawidłowo położyć róż na policzki.
Proponuje indywidualną naukę makijażu, dostosowaną do Twoich wymagań i potrzeb. Makijaż przestanie być tematem tabu, a Ty, droga klientko,  poczujesz  pewność siebie i  piękno wydobywające się z Twojego wnętrza.

KARTA UPOMINKOWA

Urodziny, walentynki, a może rocznica ślubu? Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla przyjaciółki lub kogoś z rodziny? Karta upominkowa to świetny sposób, aby podarować bliskiej osobie coś wyjątkowego. W zależności od potrzeb i możliwości możesz ją dowolnie skomponować korzystając z proponowanych usług.
Cena uzależniona jest od wyboru proponowanych usług.

 

powrót na górę

TAGI: makijaż Bytom, makijaż ślubny Katowice, makijaż wieczorowy Czeladź, makijaż dzienny Siemianowice Śląskie, analiza urody Bytom, analiza kolorystyczna Katowice, typ sylwetki  Siemianowice Śląskie, nauka makijażu Bytom, wizażystka Katowice, stylistka Bytom, paznokcie Katowice